Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 138

Hungarian Modernism 1900-1950. Selection from the Kieselbach Collection. Bp.,1999, Kieselbach Gallery. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban./ Linen-binding, in paper cover, in English language.
16650.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Malonyay Dezső: A magyar képírás úttörői. Bp., 1905, Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16651.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Oberfrank Ferenc-Rékai Jenő: Drágakövek. Bp.,1984, Műszaki. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a címlapon ajándékozási sorokkal, jó állapotban. Az egyik szerző, Dr. Oberfrank Ferenc által aláírt.
16652.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ernst von Bassermann-Jordan: Uhren. Ein handbuch für Sammler und Liebhaber. Bibliothek für Kunst und Antiquitatensammler. Band 7. Berlin, 1920, Carl Schmidt&Co. Második kiadás. Német nyelven. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, de belül jó állapotban.
16653.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1930 Moderne Bauformen. 1930. Junius. XXIX. évf. 6. szám. Stuttgart, Julius Hoffmann. Számos fotóval illusztrált. Német nyelven. Papírkötés, szakadt borítóval. Benne 2 reklámlappal.
16654.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
William Wheeler: Art nouveau decorative flowers after the plates by M. P. Verneuil. Selection and commentary by William Wheeler. Paris, 1996, LAventurine. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16655.

William Wheeler: Art nouveau decorative flowers after the plates by M. P. Verneuil. Selection and commentary by William Wheeler. Paris, 1996, L'Aventurine. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Lugosi József-Temesváry Ferenc: Pisztolyok. Bp., 1989, Zrínyi Katonai Kiadó. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16656.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16657.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
16658.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17
Monet és barátai. Kiállítási katalógus. Bp.,2003, Vincze. Kiadói papírkötés, jó állapotban
16659.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Philipp Clarisse: Czóbel. Bp.,1973, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1600 példányban.
16660.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Illés Gábor: A gerendaház. hn., én., Starfield Publisching-Provence-Anno Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, foltos hátsó szennylappal.
16661.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft