Képeslap Tételek

Tételek száma: 40

Kb. 100 db főleg régi motívumlap; üdvözlőlapok, művészlapok, állatok, katonai, uralkodó, hölgyek, stb. közte sok litho és fotólapok is / Cca. 100 mainly pre-1945 motive cards; greeting cards, art postcards, animals, military, royalty, ladies, etc. among them many lithos and photos also
20026.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
74 db RÉGI motívumos képeslap, közte: hölgyek, üdvözlő, Stengel művészlapok / 74 pre-1945 motive postcards, with ladies, greeting, Stengel art postcards, lithos
20027.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15
11 db főleg RÉGI képeslap kiállítási lapon. Kiállítási anyag bevonuláskori lapokkal, katonákkal és uralkodókkal / 11 mostly pre-1945 postcards on exhibition sheets. Exhibition material with postcards of the entry of the Hungarian troops and famous people
20028.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Trianon Kiállítási anyag. 6 kiállítási lapon 9 db régi irredenta propaganda képeslap / Trianon Exhibition material on 6 sheets. 9 pre-1945 Hungarian irredenta postcards
20029.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
6 db RÉGI motívumos képeslap; költők, zeneszerzők / 6 pre-1945 motive postcards: poets, composers
20030.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
4 db RÉGI motívumos képeslap; költők, írók, A nagy évszázad sorozatból / 4 pre-1945 motive postcards: poets
20031.
Anyagjel Anyagjel

4 db RÉGI motívumos képeslap; költők, írók, "A nagy évszázad" sorozatból / 4 pre-1945 motive postcards: poets

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
6 db RÉGI hajó motívumos képeslap / 6 pre-1945 motive postcards: ships
20032.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
A magyar lélek ezeréves útja; A Magyar Sors - bajtársi levelezés II. sz. (művelődéstörténeti) sorozata. Szerk. Kuthy Ferenc. 22 darabos képeslapsorozat K. Nagy Sándor rajzaival. / Postcard series of the Hungarian cultural history with 22 graphic postcards
20033.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15 db RÉGI névnapi üdvözlet / 15 pre-1945 Name Day greeting cards
20034.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15 db RÉGI motívumlap, üdvözlő, gyerek, humor, reklám, közte litho / 15 pre-1945 motive postcards; greeting, children, homour, advertisement, with lithos
20035.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13 db RÉGI Mikolas Ales művészlap / 13 pre-1945 Czech art postcard, s: Mikolas Ales
20036.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
12 db RÉGI motívumlap; hölgyek / 12 pre-1945 postcards; ladies, with litho
20037.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft