Reichenbach kínáló tálak ( 2db), matricás, jelzett, enyhe kopással, 38... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/332/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~500007/Reichenbach-kinalo-talak-2db-matricas-jelzett-enyhe-kopassal-38C39715-cm-es-25C39725-cm~II1852936
1852936
11190
332
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Reichenbach kínáló tálak ( 2db), matricás, jelzett, enyhe kopással, 38×15 cm és 25×25 cm
: tánczos_gábor
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: