Nyomtatványok Tételek száma: 305
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1769410
12776
332
Printed Materials
cca 1900 9 db színes francia, részben Jeanne d'Arc-ról szóló litografált nyomat, különböző méretben 1764790
12777
332
Printed Materials
cca 1900 Málta. 22 kép / Malta 22 images. 15x11 cm 1487830
12778
332
40000
Printed Materials
Ohne mode. 20 Weibliche Aktsudien nach der Natur. München, é.n. (cca 1900), W. Hümmer. Kiadói aranyozott egészvászon mappa, utólagosan beragasztott Blaha Lujza aláírással. 20 db erotikus heliogravűr kép./
Half-linen folder, 20 pc of erotic heliogravure illustrations. 1840095
12779
332
Printed Materials
cca 1900-1980 Vegyes nyomtatvány tétel, újságokkal, műszaki leírásokkal, képeslapokkal, szórólapokkal 1856266
12780
332
Printed Materials
1900 A VII. ker. Polgári Casinó alapszabályai 16p. Felvágatlan. 11x18 cm 1856142
12781
332
Printed Materials
1900 A Szent Péter czímű Első Budapesti Egyesült Házmester Betegsegélyező- és temetkezési egyletének évi jelentése 10p. Bp., Lőb Dávid. 15x24 cm 1708598
12782
332
Printed Materials
Révay Simon, báró (1820-1880) Túróc vármegye főispánja kőnyomatos képe. Marastoni József munkája / Lithographic image 21x27 cm 1852464
12783
332
Printed Materials
1901 Szentáldozási emléklap, üvegezett fa keretben, 15,5×10 cm 1754850
12784
332
Printed Materials
1901 A kolozsvári kereskedő társulat betegsegélyező pénztárának évkönyve. Szakadással. 16p. 1840906
12785
332
Printed Materials
1902 "Konstantinápoly Aradon" táncrend 1708240
12786
332
Printed Materials
1903-1942 Olajiparral kapcsolatos 5 db nyomtatvány: Petroleum Zeitschrift, német nyelvű olajipari gép árjegyzék, törvényjavaslat vámmentesség tárgyában, a Fanto Egyesült Magyar Ásványolajgyárak Rt. Elismert Vállalati Nyugdíjpénztárának alapszabálya 1857810
12787
332
Printed Materials
1903 Jövendő. I. évf. 1. sz. Szerk.: Bródy Sándor. Főmunkatárs Ambrus Zoltán, Gárdonyi Géza. Bp., Pallas-ny. Kiadói kopott papírkötés, szakadozott bortóval, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, de belül jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft