Nyomtatványok

Tételek száma: 305

cca 1900 9 db színes francia, részben Jeanne dArc-ról szóló litografált nyomat, különböző méretben
12776.

cca 1900 9 db színes francia, részben Jeanne d'Arc-ról szóló litografált nyomat, különböző méretben

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
cca 1900 Málta. 22 kép / Malta 22 images. 15x11 cm
12777.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Ohne mode. 20 Weibliche Aktsudien nach der Natur. München, é.n. (cca 1900), W. Hümmer. Kiadói aranyozott egészvászon mappa, utólagosan beragasztott Blaha Lujza aláírással. 20 db erotikus heliogravűr kép./ Half-linen folder, 20 pc of erotic heliogravure illustrations.
12778.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
cca 1900-1980 Vegyes nyomtatvány tétel, újságokkal, műszaki leírásokkal, képeslapokkal, szórólapokkal
12779.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1900 A VII. ker. Polgári Casinó alapszabályai 16p. Felvágatlan. 11x18 cm
12780.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1900 A Szent Péter czímű Első Budapesti Egyesült Házmester Betegsegélyező- és temetkezési egyletének évi jelentése 10p. Bp., Lőb Dávid. 15x24 cm
12781.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Révay Simon, báró (1820-1880) Túróc vármegye főispánja kőnyomatos képe. Marastoni József munkája / Lithographic image 21x27 cm
12782.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1901 Szentáldozási emléklap, üvegezett fa keretben, 15,5×10 cm
12783.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1901 A kolozsvári kereskedő társulat betegsegélyező pénztárának évkönyve. Szakadással. 16p.
12784.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1902 Konstantinápoly Aradon táncrend
12785.

1902 "Konstantinápoly Aradon" táncrend

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12786.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1903 Jövendő. I. évf. 1. sz. Szerk.: Bródy Sándor. Főmunkatárs Ambrus Zoltán, Gárdonyi Géza. Bp., Pallas-ny. Kiadói kopott papírkötés, szakadozott bortóval, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, de belül jó állapotban.
12787.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft