Nyomtatványok

Tételek száma: 305

1956 Magyarok! FKGP röplapja, 1956. okt. 30., hajtásnyomokkal, gyűrődéssel, szakadással.
12980.

1956 "Magyarok!" FKGP röplapja, 1956. okt. 30., hajtásnyomokkal, gyűrődéssel, szakadással.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1956 Szabad Ifjuság. A Forradalmi Magyar Ifjúság lapja. 1956. október. 30.
12981.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1956 Népszabadság, Magyar Szocialista Munkáspárt lapja. I. évf. 7. sz. (2 db) rendkívüli kiadás, I. évf. 11. sz. 1956. nov. 17., I. évf. 13 sz. 1956. nov. 20., összesen 4 db, változó állapotban, többnyire a széleken szakadással, az egyik szakadt.   A Népszabadság 1956. november 2.-án jelent meg először, az MSZMP hivatalos pártlapjaként. A november-decemberi időszak érdekessége, hogy ekkor a lap terjesztése akadozott. Több vidéki postán szabotálták a lap terjesztését. Egyes esetekben a lapok a párt gépkocsijával, fegyveres őrök szállították ki a megyei székhelyekre.
12982.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1956 Népszava. Magyar Szakszervezetek Központi Lapja. 1956. okt. 29. 84. évf. 255. szám, sérült. + Népszava. A Szociáldemokrata Párt központi lapja. 77. évf. 1. sz. 1956. november 1.
12983.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1956 Kis Ujság. Az FKGP politikai napilapja. I. évf. 3. sz.,1956. november 3. Szerk.: Kovács Béla. Benne a forradalom híreivel.
12984.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1956 Igazság. A Forradalmi Magyar Ifjúság lapja. 1956. október. 30. I. évf. 3. sz.
12985.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1956 Magyar Függetlenség. A Magyar Nemzeti Forradalmi Bizottmány lapja. Déli kiadás. I. évf. 3. sz., 1956. okt. 31.
12986.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1956 a Pénzügyminisztérium Forradalmi Bizottsága követelései, gépelt irat, 2 p.
12987.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1956 Hadtörténeti közlemények. III. évf. 1-4. sz. Bp., Katonai Kiadó, (Vörös Csillag Nyomda-ny.), 242+2+210+4+381+3 p. Aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel, laza fűzéssel. Benne számos érdekes tanulmánnyal, közte: Kumorovitz L. Bernát: A magyar zászló és nemzeti színeink múltja.
12988.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1957-1962 A Film Színház Muzsika c. újság szórványszámai az induló évfolyamtól. Összesen 30 db
12989.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1957 Jahrbuch des Eisenbahnwesens. 8. Folge. Darmstadt, Carl Röhrig. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, fekete-fehér fotókkal, német nyelven.
12990.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Máday Pál: Anonymus Kőrösközre vonatkozó adatai a Gesta Hungarorumban. Békéscsaba, 1957. 12p.
12991.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft