1944-1964 Vegyes nyomtatvány tétel.
1944 A Magyar Mérnök- és Építészegylet Közlönye. 1944. 78. kötet. 20. sz. Szerk.: Beliczay András. Bp., Stádium-ny., XII+818-828 p. Papírkötés, a borítója leszakadt, intézményi bélyegzővel.
1958 Építőkisipari Egységárgyűjtemény. Bp.,1958, Építésügyi Főosztály(, Sztálinvárosi Nyomda-ny.). Papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 3000 példányban.
1964 Sorházak és társasházak. Tájékoztató tervgyűjtemény az 1964. évben megjelent sorház és társasház-típustervekről. Bp.,1964, Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés, javított, kissé sérült kötéssel, foltos borítóval.
Új szellemi front. Kállai Gyula, Révai József, Darvas József, Zilahy Lajos, Gábor Andor, Illyés Gyula, Erdei Ferenc, Szekfű Gyula, Horváth Márton cikkei. (Bp., 1945), Szikra (Athenaeum-ny.), 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés.
1945 az Orosházi hírek, a Magyar Nemzeti Függetlenségi Front orosházi lapja 2. évf. 64. lapszáma (ápr. 25.), érdekes aktuális hírekkel Berlin elfoglalásáról, "svábhazaárulókról", stb.
1948 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1948, Magyar Postavezérigazgatóság,(Szikra-ny.),1+XXIV+300+1+1+227+1 p. Számos korabeli reklámmal illusztrálva. Korabeli aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső kötéstábla belsejére neveket, telefonszámokat jegyeztek fel, egy-két lapon bejegyzéssel, de belül alapvetően jó állapotban.