cca 1910 Budapest, Magyar Kir. Tudományegyetem klinikáiról készült fotók, III. sz. Belklinika, szemklinika, elme- és idegkórtani klinika, sebészet, kazánház, Bíró Pál műterméből, kartonra kasírozva, 23x 29 cm
cca 1910 A Soroksári Általános Iskolák ifjúságának ünnepe a pesterzsébeti Kossuth szobor előtt, keményhátú fotó, hátoldalon feliratozva, Borsy Béla hidegpecséttel jelzett fotója, lyukasztással, szélei levágva, 18×23 cm
1932 Bp., Csajthay Ferenc (1862-1940) újságíró tiszteletére a Pannóniában rendezett baráti vacsora résztvevői, hátoldalon feliratozott fotó Schäffer műterméből, pecséttel jelzett, 18×24 cm