Máger Ágnes (1944-): Falurészlet. Akvarell, karton, jelzett, 21×29 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/332/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Mager-Agnes-1944-Falureszlet-Akvarell-karton-jelzett-21C39729-cm~II1853809
1853809
10145
332
Leírás: Máger Ágnes (1944-): Falurészlet. Akvarell, karton, jelzett, 21×29 cm
: vörös_iván