Ludwig Michalek (1859-1942): Asszony bottal. Rézkarc, papír, jelzett a... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/332/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Ludwig-Michalek-1859-1942-Asszony-bottal-Rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-uvegezett-keretben~II1840457
1840457
10155
332
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Ludwig Michalek (1859-1942): Asszony bottal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 19×13 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: