Festmények és grafikák Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1799378
10213
332
2200
B. Séday Mária (1925-): Vázlat. Filc, papír, jelzett, 21×29 cm 1851897
10214
332
Schéner jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 54×38 cm 1856787
10215
332
Sinkó Károly (1910 - 19679: Sopron. Tus, papír, Jelzett. 20x24 cm Üvegezett keretben. 1853828
10216
332
Somlai Vilma (1938-2007): Téli Szigliget, színes linó, papír, jelzett, 20×22 cm 1859080
10217
332
6500
Somlai Vilma (1938-2007): Este a parkban, olaj, farost, hátulján jelzett, 50×30 cm 1857668
10218
332
4400
Somlai Vilma (1938-2007): Kompozíció, olaj, farost, jelzett, 28×28 cm 1851614
10219
332
22000
Somogyi Imre (1918-1999): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×50 cm 1854049
10220
332
Stettner Béla (1928-1984): Kiállítás megnyitó. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×19,5 cm 1854758
10221
332
Surányi Nándor (?-): Esztergomi táj. Rézkarc, karton, jelzett, 24×32 cm 1755808
10222
332
24000
Swierkiewicz Róbert (1942-): Ady Endre: Varjak, szent madarak, linó, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 65×48 cm 1832389
10223
332
Szabó jelzéssel: Női fej. Olaj, farost, 55×39 cm 1851953
10224
332
Szabó jelzéssel: Látomás. Olaj, farost, keretben, 65×65 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft