15585.
331. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Lieszkovszky Klára: Libiai porszemek. Bp.,1940, Vajna és Bokor, 164+2 p.+24 t. (Kétoldalas, fekete-fehér képanyag.) Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.