https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 90

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Meszlényi Attila: Csigakalauz. Bp.,é.n., Macondo. Kiadói kartonált papírkötés.
17189.

Meszlényi Attila: Csigakalauz. Bp.,é.n., Macondo. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
De Amicis, Edmondo: A szív A gyermekek számára írta ~ ~. Olaszból ford. Radó Antal. Ötödik, teljes magyar kiadás. Budapest, [1912.] Lampel R. (Wodianer F. és Fiai ny.) Kiadói, festett és aranyozott egészvászon-kötésben. Szép állapotban
17190.

De Amicis, Edmondo: A szív A gyermekek számára írta ~ ~. Olaszból ford. Radó Antal. Ötödik, teljes magyar kiadás. Budapest, [1912.] Lampel R. (Wodianer F. és Fiai ny.) Kiadói, festett és aranyozott egészvászon-kötésben. Szép állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Sebők Éva: Denevérkönyv. Szecskó Tamás rajzaival. Bp.,1982, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, a szennylapokon gyerekrajzokkal.
17191.

Sebők Éva: Denevérkönyv. Szecskó Tamás rajzaival. Bp.,1982, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, a szennylapokon gyerekrajzokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Csukás István: Sün Balázs. Dargay Attila rajzaival. Bp.,1990, Polygon. Kiadói kartonált leporelló-kötés.
17192.

Csukás István: Sün Balázs. Dargay Attila rajzaival. Bp.,1990, Polygon. Kiadói kartonált leporelló-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Disneys Tarzan. Bp.,é.n., Lizzy Card. Kiadói kartonált leporelló-kötés.
17193.

Disney's Tarzan. Bp.,é.n., Lizzy Card. Kiadói kartonált leporelló-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes könyvtétel, 8 db:  Inos Biffi: Beavató szentségek, Csukás István: Cillancs, Keller Zsuzsa: Csillaglány, Ágh István-Schéner Mihály: Krumplinyomó huszár, Milena Lukesová-Jitka Walterová: Akaromka, Hajtogatós, Marosi László-Békési László: Bucó, Szetti, Tacsi, Környeiné Gere Zsuzsa-Reegnné Kuntler Teréz: Tér-forma-szín. Különféle kiadásban. Változó állapotban, az egyikben laphiánnyal, egy másikban gyerekrajzzal.
17194.

Vegyes könyvtétel, 8 db: Inos Biffi: Beavató szentségek, Csukás István: Cillancs, Keller Zsuzsa: Csillaglány, Ágh István-Schéner Mihály: Krumplinyomó huszár, Milena Lukesová-Jitka Walterová: Akaromka, Hajtogatós, Marosi László-Békési László: Bucó, Szetti, Tacsi, Környeiné Gere Zsuzsa-Reegnné Kuntler Teréz: Tér-forma-szín. Különféle kiadásban. Változó állapotban, az egyikben laphiánnyal, egy másikban gyerekrajzzal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Rigó Béla: Szaffi. Dargay Attila rajzaival. Bp., 1985, Kossuth nyomda. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
17195.

Rigó Béla: Szaffi. Dargay Attila rajzaival. Bp., 1985, Kossuth nyomda. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
A medvefiú. Finnugor népek meséi. Urai Erika rajzaival. Bp.,2003, General Press Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17196.

A medvefiú. Finnugor népek meséi. Urai Erika rajzaival. Bp.,2003, General Press Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Szegedi Katalin: Álomcirkusz. Bp.,é.n,General Press-Csodaceruza. Kiadói kartonált papírkötés.
17197.

Szegedi Katalin: Álomcirkusz. Bp.,é.n,General Press-Csodaceruza. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Csipkerózsika és más mesék. Rajzolta Tony Wolf. Fordította: Ballér Piroska. A világ legszebb meséi. Bp.,1991, Juventus. Kiadói kartonált papírkötés.
17198.

Csipkerózsika és más mesék. Rajzolta Tony Wolf. Fordította: Ballér Piroska. A világ legszebb meséi. Bp.,1991, Juventus. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Földvári György: Táltosháton. Rajzolta: Őszi Zoltán. Szemigszőr kapitány történetei 2. rész. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
17199.

Földvári György: Táltosháton. Rajzolta: Őszi Zoltán. Szemigszőr kapitány történetei 2. rész. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Földvári György: Tücsök az óceánon. Rajzolta: Őszi Zoltán. Szemigszőr kapitány történetei. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső borítón kisebb gyűrődéssel.
17200.

Földvári György: Tücsök az óceánon. Rajzolta: Őszi Zoltán. Szemigszőr kapitány történetei. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső borítón kisebb gyűrődéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz