Borozvai Nagy Ottó: "Zsúpra Aggnő!" Egy XVI-ik századbeli nótárius tréfája. Pólya Tibor rajzaival. Bp.,1918, (Franklin-ny.) Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, sérült, javított gerinccel, kopott,foltos, borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, névbejegyzéssel. A szerző által dedikált.
Remekírók képes könyvtára 2 db:
Garay János válogatott munkái, Berzsenyi Dániel Munkái. Bp.,1903-1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókban, Garay János kötetben a címkép szakadt, a lapok kissé foltosak.
Nyírő József 2 műve:
Kopjafák. Erdélyi Szémíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, é.n. ,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
Az én népem. SzEFHE - Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesületének Kiadása. Bp.,é.n.,Révai-ny. Kiadói egészvászon-kötés. 0