Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 439

Bíró Lajos: Huszonegy novella. Bp.,1908, Deutsch Zsigmond és Társa. Első kiadás. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, körbevágott. A szerző által dedikált.
17279.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Farkas Imre: Legszebb versei. Bp.,1931, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos borítóval, szakadozott, javított elülső szennylappal, három beragasztott cikkel. A szerző, Farkas Imre (1879-1976) költő, operettíró, zeneszerző által dedikált példány.
17280.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17281.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17282.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17283.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17284.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
17285.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Pósa Lajos: Ujabb költemények. Bp., 1881, Grimm Gusztáv, (Szeged, Endrényi Lajos és társa-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel a címlap hátoldalán és a hátsó szennylapon és kötéstábla belsején. Első kiadás.
17286.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
31
Jókai Mór: Egy magyar nábob. Képes díszkiadás. Goró Lajos hatvankét szövegrajzával, és nyolc aquarelljével.Bp., 1894, Athenaeum, 1 t.+XII+500+2 p.+ 8 t. Korabeli félbőr-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült, kopott, javított gerinccel, foltos lapokkal, néhány lap firkált, a szennylapok hiányoznak.
17287.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Második jutányos kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat, 6+120 p.+14 t. (acélmetszetek.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, széteső állapotban, foltos lapokkal, az elülső szennylapon 1896-os millenniumi levélzáróval.
17288.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített képes kiadás. Bp., 1878, Athenaeum. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó kötéstábla foltos.
17289.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
27
17290.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft