11078.
331. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Claudio Vivian C. Italy fiatal párocska, kézzel festett műgyanta, jelzett, enyhén kopott, fa talapzaton, m: 14 cm