Zsolnay füles díszserleg, eozin mázas, sérült, jelzett, "Vásárdíj" fe... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/331/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~500007/Zsolnay-fules-diszserleg-eozin-mazas-serult-jelzett-Vasardij-felirattal-m-33-cm~II1847653
1847653
11162
331
Leírás: Zsolnay füles díszserleg, eozin mázas, sérült, jelzett, "Vásárdíj" felirattal, m: 33 cm
: vörös_iván