Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 18
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1846817
11053
331
Antique
Érdekes szerkezetű mechanikus rúzstartó, kiugró tükörrel, féldrágakő díszítéssel / Lipstick holder with mechanic mirror 5,5 cm 1845468
11054
331
2200
Antique
Üveg sószóró, ezüst (Ag) kupakkal (jelzett), m: 4 cm 1685031
11055
331
120000
Antique
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1729611
11056
331
Antique
Kínai pecsétnyomó, faragott kő / Chinese seal maker. Carved stone 3x3 cm 1729620
11057
331
Antique
Kínai pecsétnyomó, mázas porcelán. Virágdísszel. / Chinese seal maker. Porcelain 5 cm 1846057
11058
331
Antique
Joze Vrscaj (?-?): Kocka kisplasztika, ezüst-műanyag, jelzett, 5,5×5,5×5,5 cm 1851147
11059
331
Antique
Antik ezüst (Ag.) nyelű villa párban, jelzett (1851), mesterjeggyel, monogrammal, h:22 cm (2×) 1764649
11060
331
Antique
Kínai pecsétnyomó, Festett, mázas porcelán / Chinese glazed porcelain seal maker 12 cm 1835244
11061
331
Antique
1910 Acier ezüstözött alpakka íróasztali készlet eredeti dobozában, szép állapotban. Dobozon kis feliratozott plakett. "Emlékül a Barcsay utcai főgymnázium 1909/10 évbeli VIII. b osztályától " 1815324
11062
331
Antique
cca 1800 jelzett (BA) ón tányér, erősen kopott, d: 28 cm 1849419
11063
331
Antique
Biedermeier stílusú fa keretes tükör, furnéron hibákkal 82x100 cm 1811439
11064
331
Antique
Régi automobil. Nagyméretű, faragott, pácolt fa jármű / Large carved automobile figure 37x13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft