Fotó

Tételek száma: 252

1901 Hegedüs Rózsa, Hegedüs Sándor politikus és Jókai Jolán lányának, ifj. Hegedüs Sándor író és Hegedüs Loránt politikus húgának keményhátú fotója, Bp. Koller Károly műterméből, kissé foltos, kissé kopott , 21x11 cm
12179.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1910 Petráss Sári (1888-1930) színésznő, operettprimadonna Louis Treumann (1872-1943) osztrák operetténekes és színész részére dedikált fotója, keményhátú fotó, Bp. Strelisky műterméből, 21x13 cm.
12180.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1991 Albert Flórián (1941-2011) aranylabdás válogatott labdarúgó és Ifj. Albert Flórián, sajtófotó, Mai Nap Katona Zita felvétele, 18x13 cm
12181.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Weöres Sándor (1913-1989), Károlyi Amy (1909-2003), más írók társaságában. Wonke Rezső pecséttel jelzett fotója 18x13 cm
12182.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1992 Antall József miniszterelnök, Osváth György és mások Eredeti meg nem jelent fotó 18x13 cm
12183.

cca 1992 Antall József miniszterelnök, O'sváth György és mások Eredeti meg nem jelent fotó 18x13 cm

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
4 db régi színészekről készült mini fotó sorozat Rökk Marika és Anny Ondra.
12184.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
John Wayne (1907-1979) amerikai western színész fotója, United Press International Photo, MTI Külföldi Képszolgálat, sajtófotó, hátoldalán pecséttel jelzett, 24x17 cm
12185.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rajk László (1909-1949) belügyminiszter fotója, kartonra ragasztva, 12,5x18 cm
12186.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1915 Székely József főerdőtanácsos gyermekeivel, Némethi József műterméből, kartonra kasírozva, hátoldalán feliratozva, kis sérülésekkel, 11x18 cm
12187.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1970-1980 Kádár János látogatása z MSZMP Budapesti Bizottságon, 18x24 cm
12188.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1947 Tito marsall Budapesten, 23 db vintage negatív (24x36 mm) Kotnyek Antal (1921-1990) fotóriporter hagyatékából és az ezekről készített 19 db mai nagyítás, 10x15 cm
12189.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1920-1930 Asztaltársaság (Ilosvay Gusztáv, Gulácsy Irén, Búzásy tábornok, stb.), fotó, hátoldalon a nevek felsorolásával, egyik sarka hiányos, felületén törésnyomokkal, 17,5×23,5 cm
12190.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft