1901 Hegedüs Rózsa, Hegedüs Sándor politikus és Jókai Jolán lányának, ifj. Hegedüs Sándor író és Hegedüs Loránt politikus húgának keményhátú fotója, Bp. Koller Károly műterméből, kissé foltos, kissé kopott , 21x11 cm
cca 1910 Petráss Sári (1888-1930) színésznő, operettprimadonna Louis Treumann (1872-1943) osztrák operetténekes és színész részére dedikált fotója, keményhátú fotó, Bp. Strelisky műterméből, 21x13 cm.
John Wayne (1907-1979) amerikai western színész fotója, United Press International Photo, MTI Külföldi Képszolgálat, sajtófotó, hátoldalán pecséttel jelzett, 24x17 cm
cca 1947 Tito marsall Budapesten, 23 db vintage negatív (24x36 mm) Kotnyek Antal (1921-1990) fotóriporter hagyatékából és az ezekről készített 19 db mai nagyítás, 10x15 cm