~1990. "Gr. Széchenyi István (1791-1860) A Legnagyobb Magyar / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Miniszertől" Ag és aranyozott Ag emlékérem pár (2x) peremen jelzett, sorszámozott. Kiadatlan típus, az éremképet később megváltoztatták. Szign.: Bozó/SzG. (36,50g és 36,11g/0.925/42,5mm) T:1-
/ Hungary ~1990. "Count István Széchenyi (1791-1860) The Greatest Hungarian" Ag and gilt Ag commemorative medal pair (2x) marked and numbered on edge. Unissued type, the image on the coin was later changed. Sign: Bozó/SzG. (36,50g és 36,11g/0.925/42,5mm) C:AU
1995. "XIII. Ifjúsági Atlétiaki Európa Bajnokság - ENA" hátlapi gipsz nagyminta (153mm) + 1995. "XIII. Ifjúsági Atlétiaki Európa Bajnokság - ENA / Nyíregyháza Hungary" ezüstpatinázott emlékérem, aranyozott fém betéttel "CITVS ALTVS FORTVS - 1995. július 27-30. Nyíregyháza" (65mm) T:1-,2