Könyvek: Vadászat Tételek száma: 10
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1844206
17156
330
Books: Hunting
Borzsák Benő: Vadászati alapismeretek. Bp., 1988, Mezőgazdasági Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. 1832324
17157
330
Books: Hunting
Soltész Béla-Méló László: Vadász-írások - receptek. Bp.,1987,Sport. Kiadói papírkötés. 1831870
17158
330
Books: Hunting
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Kittenberger Kálmán, Kelet-Afrika vadonjaiban. Pfannl Egon rajzaival. Bp., 1966, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Molnár Gábor: Horgászom az Amazonason.+Makk és jaguár. Bp.,1968-1972,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon és kiadói nylon-kötés. 1657461
17159
330
Books: Hunting
Dr. Zoltán Attila: Vadászfegyver- és lőismeret. Nemzetközi vadászfegyver-kalauz. 1-2. köt. Bp., 1981, Mezőgazdasági Könyvkiadó-Interpress Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel. 1783735
17160
330
Books: Hunting
Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal, és rajzokkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1783729
17161
330
Books: Hunting
Széchényi Zsigmond: Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. 1783771
17162
330
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond: Csui! ... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április. Bp., 1962, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. 1783775
17163
330
Books: Hunting
Széchényi Zsigmond két könyve:
Alaszkában vadásztam. Vadásznapló. 1935. augusztus-október.
Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1963-1964, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés és kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, jó állapotban. 1784906
17164
330
Books: Hunting
Schmidt Egon. Erdőn mezőn nyitott szemmel. Bp., 1977: Natura. Jan Kozák: A tajgán vadászaton, Bp., 1977. Gondolat. 1666938
17165
330
Books: Hunting
Vadászévkönyv 2013. Szerk.: Pechtol János. Bp., 2013, Országos Vadászkamara. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft