Besennyei György: Hunyadi. A szerző Székely Miklós Kúriai bíró számára szóló dedikálásával!
A munkát sajtó alá rendezték és a bevezető tanulmányokat írták: Hegedüs Géza, Rónai Mihály András, Szalai Sándor, Vázsonyi Sándor. Bp., (1929. Neuwald Illés utódai). XXII, 63 p. Nyomatott az V. ker. Állami Berzsenyi Dániel...Reálgimnázium 1928-1929. évi VII. osztályának költségével 1000 számozott példányban. Ez 635. számú, kézzel számozott példány.
Fűzve, kiadói, illusztrált (Vázsonyi Sándor) papírborítóban, rajta kis hiánnyal.
Lévai Jenő: A margitkörúti vészbírák. Vádirat Babós József, Dominich Vilmos és hadbíró-pribékjeik ellen. Részletek a különböző ellenállási mozgalmakból.(Magyar Golgota.) Bp.,(1945), (Müller Károly Könyvkiadóvállalat), (Légrády-ny.), 96 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, kissé kopott borítóval.
Magyar önismeret. Politikai olvasókönyv önmagukat kereső magyarok számára. Összeállította: Halasy-Nagy József. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.
A hírszerzés és kémkedés története I.,III. kötetek Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936] , Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, alapvetően jó állapotban.
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben,gerincen szakadással
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen III. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben,gerincen szakadással
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, javított gerinccel