Könyvek: Konyha és kert Tételek száma: 62
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1843064
17094
330
Books: Gastronomy and Gardening
Rapaics Raymund: A magyarság virágai. A virágkultusz története. Bp.,1932, M. Kir. Természettudományi Társulat, VIII+423 p.+ 18 t. (4 színes.) Kiadói festett, illusztrált egészvászon kötésben 1842704
17095
330
Rapaics Raymund: A magyar gyümölcs. Bp.,1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, 350+2 p.+XXXIV t. (kettő színes.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott gerinccel,de egyébként jó állapotban. 1844846
17096
330
Kis kertész a kertészsegédi képesítő vizsgára készülő kertésztanulók használatára. Bp., 1929. Pátria. Kiadói papírkötésben. Sérült, megviselt állapotban. 336 p. 1821836
17097
330
4 db kertészeti szakkönyv: Bálint György: Gyümölcskert; Jeszenszky Árpád: Oltás, szemzés, dugványozás; Franck: Öngyógyító kiskert; Bruns: 100 ötlet kertészeknek. Példányonként változó, jó állapotban. 1840030
17098
330
F. Nagy Angéla: Különleges konyha. A Nők Lapjában megjelent receptek. 1988, Kossuth. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 1760888
17099
330
Walter Pedrotti-Paolo Pigozzi: Vegetáriánus konyha. Frisset, ízleteset kreatívan. Fordította: dr. Paál Zsuzsanna. Bp.,2008, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. 1832182
17100
330
Dr. Kosinsky Viktor: A szőlőtermesztés kiskönyve. Bp., 1948, Szerzői kiadás,(Kapucinus-ny.), 65+3 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, hiányos gerinccel. 1832053
17101
330
Dr. Töttős Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. A történelmi bordvidék története a kezdetektől a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1820275
17102
330
3 db szakácskönyv: Gyümölcsös, túrós, sajtos ételek; A befőzéstől a befagyasztásig, Ízek, receptek 45 országból. 1831616
17103
330
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Reprint kiadás. Bp, 1986, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Kiadói illusztrált kartonált papírkötésben, javított gerinccel. 1820444
17104
330
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1991, Minerva. Kiadói egészvászon kötésben. Reprint! 1812731
17105
330
Az Uj Idők receptkönyve. Bp., 1931, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., XVI + 272+8 p. Kiadói papírkötés, a kötéstáblák megtörtek. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft