cca 1860 Die Preussischen Provinzen Westfalen, Rheinprovinz, Hessen-Nassau, und Das Grossherzogthum Hessen, und das Fürstenthum Waldeck. Entworfen von A. Gräf, bearbeitet von A. Mueller. Weimar, Geographisches Institut, üvegezet fa keretben, kartonon, ketté szakadt, 67x56 cm.
cca 1860 Das königreich Würtemberg und das Grossherzogthum Baden. Nach C. F. Weilands Entwurf völlig umgearbeitet von H. Kiepert. Weimar, Geographisches Institut, fa keretben, kartonon, szakadt,kettévált, kis hiánnyal, 65x56 cm.
cca 1880-1910 Vármegye térképek, 5 db:
Nyitra, Arad, Krassó megye közigazgatási térképe. Rajzolta: Hátsek Ignác, 1: 500.000, Bp. Rautmann Frigyes, Posner Károly Lajos-ny., és
Sáros, Alsó-Fehér vármegye térképe, 1.300.000, 1:325.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, három paszpartuban kartonon, kettőn hajtásnyomokkal, kisebb hibákkal, javításokkal, 32x42 cm és 52x37 cm közötti méretben.
cca 1930-1940 Hetvenötezres térképek, közigazgatási határokkal, 7 db, továbbá egy Wien-Graz-Budapest térkép, összesen 8 db, közte kétoldalasakkal, változó állapotban, egy-két példányt leszámítva, többségében nyomdahibás darabokkal.
Sáros vármegye közigazgatási és földmívelési térképe. Szerkesztetett és nyomatott a m. kir. államnyomdában. Mérték: 1 : 144 000.
Budapest, 1907. M. Kir. Államnyomda. A lap mérete: 73 x 67 cm. Színes, lith. térképlap, hajtogatva, vászonra kasírozva, eredeti, feliratos, kissé sérült védőtokjában. Megkímélt, jó állapotú példány. / Map of Saros county