Térképek

Tételek száma: 94

cca 1933-1936 Németország - A szép utazások hazája, illusztrált, rajzos Németország térkép, Berlin, Reichsbahnzentrale für den Deutschen Reiseverkehr, magyar nyelven, szakadásokkal, a hátoldalán javított, 58x81 cm
12403.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
cca 1900-1940 Vegyes térkép tétel, 4 db:  cca 1900 Esztergom és környéke, vászonra kasírozva, 38x52 cm.  cca 1902 Budapest és Tétény, zone 16 kol. XX., 1:75.000, Bp. K. u.K. Militärgeographisches Institut, vászonra kasírozva, 38x52 cm.  cca 1908 Óbuda (Budapest), zone 15. kol. XX., 1:75.000, Bp. K. u.K. Militärgeographisches Institut, vászonra kasírozva, 38x52 cm.  cca 1940 Budapest és környéke, 1.75.000, Bp. M. Kir. Állami Térképészet, vászonra kasírozva, 45x56 cm.
12404.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
cca 1914 Serbisch-Österreichisch-Ungarische Grenzländer, 1:864000, Artaria & Co., Wien, 64×62,5 cm
12405.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1939 Ružičić, G.: Karta geografskog rasporeda Jugoslovena, 1:500000, Beograd, 50×58 cm
12406.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
11
Flemmings Karte von Serbien und Mazedonien, 1:1100000, Berlin - Glogau, Carl Flemming, elváló borítóval, a hajtások mentén kis sérülésekkel, 88×70 cm
12407.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Umgebung von Budapest, 1:200000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, vászonra kasírozva, 54×41 cm
12408.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1913 G. Freytags Karte der Balkan-Halbinsel, 1:1250000, néhol foltos, hajtás mentén sérült, 70×80 cm
12409.

cca 1913 G. Freytag's Karte der Balkan-Halbinsel, 1:1250000, néhol foltos, hajtás mentén sérült, 70×80 cm

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
G. Freytags Karte des Österreichisch-italienischen Grenzgebietes, 1:600000, kissé foltos, kb. 70×80 cm
12410.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
G. Freytags Karte der Balkan-Halbinsel, 1:1250000, néhol foltos, hajtás mentén sérült, 70×80 cm
12411.

G. Freytag's Karte der Balkan-Halbinsel, 1:1250000, néhol foltos, hajtás mentén sérült, 70×80 cm

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1949 Népnevelők zsebtérképe, belül Sztálin és Rákosi képével, 31p + kihajható térkép
12412.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15
cca 1940 Erdély térképe, rajzolta Kogutowicz Manó 1:900.000, Bp. Magyar Földrajzi Intézet, történelmi és az új határokkal, 50x62 cm.
12413.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1910 Középeurópa térképe, 1:2.750,000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., a hajtások mentén kis szakadásokkal, katonai témájú bejelölésekkel, 64x96 cm.
12414.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft