Ironstone hiányos tányér készlet, levonó képes(Old Country Castles), j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/330/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~500007/Ironstone-hianyos-tanyer-keszlet-levono-kepesOld-Country-Castles-jelzett-kopott-d-22-5-~II1840897
1840897
11163
330
11000
Kikiáltási ár:
11 000 Ft 29,73 EUR , 32,35 USD
Leírás: Ironstone hiányos tányér készlet, levonó képes(Old Country Castles), jelzett, kopott, d: 22,5-28 cm, összesen: 22 db
: tánczos_gábor