Hollóházi levél alakú füles tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/330/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~500007/Hollohazi-level-alaku-fules-talka-matricas-jelzett-kis-kopasokkal-14C39711-cm~II1841737
1841737
11138
330
Leírás: Hollóházi levél alakú füles tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal, 14×11 cm
: vörös_iván