https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Fotó

Tételek száma: 317

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1871 Dr. Szalai Kálmán orvos Eperjesen, Divald Károly eperjesi műtermében megörökítve, feliratozott, vizitkártya méretű fénykép, 10,5x6 cm
11990.

1871 Dr. Szalai Kálmán orvos Eperjesen, Divald Károly eperjesi műtermében megörökítve, feliratozott, vizitkártya méretű fénykép, 10,5x6 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1914 Devienne úr, 800 kilométeres gyaloglás győztese. Korabeli sajtófotó hozzátűzött szöveggel, 12x16 cm / Mr. Devienne. Winner of the 800 km walk. press photo, 12x16 cm
11991.

1914 Devienne úr, 800 kilométeres gyaloglás győztese. Korabeli sajtófotó hozzátűzött szöveggel, 12x16 cm / Mr. Devienne. Winner of the 800 km walk. press photo, 12x16 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1968 Beatles együttes, Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész gyűjtéséből 3 db mai nagyítás, 10x15 cm
11992.

cca 1968 Beatles együttes, Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész gyűjtéséből 3 db mai nagyítás, 10x15 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Kodály Zoltánról 2 db mai nagyítás, 10x15 cm
11993.

Kodály Zoltánról 2 db mai nagyítás, 10x15 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
3 db mai nagyítás Adolf Hitlerről, 10x15 cm
11994.

3 db mai nagyítás Adolf Hitlerről, 10x15 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
12
Osváth László (1892-1970) belügyminisztériumi tisztviselő, menekültek sorsának irányítója, emlékét a várban emléktábla őrzi. Díszmagyarban. 13x18 cm
11995.

Osváth László (1892-1970) belügyminisztériumi tisztviselő, menekültek sorsának irányítója, emlékét a várban emléktábla őrzi. Díszmagyarban. 13x18 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
1947 Dinnyés Lajos miniszterelnök katonai kísérettel, Úrnapi körmenetben a Bazilikánál Alberty Antal fotója 13x8 cm
11996.

1947 Dinnyés Lajos miniszterelnök katonai kísérettel, Úrnapi körmenetben a Bazilikánál Alberty Antal fotója 13x8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1982 Magyar futballválogatott a madridi VB-n, fotólap, MTI, 10×14,5 cm
11997.

1982 Magyar futballválogatott a madridi VB-n, fotólap, MTI, 10×14,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
4
1965 Vasas S.C. NB. I. bajnokságot nyert labdarúgó csapata, 2 db fotó, 9×14 cm
11998.

1965 Vasas S.C. NB. I. bajnokságot nyert labdarúgó csapata, 2 db fotó, 9×14 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
1888 Ihre Majestät Kaiserin Augusta Victoria. Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Selle&Kuntze, Potsdam, kis sérülésekkel, 16x10 cm./  1888 Her Majesty Empress Augusta Victoria. Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Selle&Kuntze, Potsdam, with little damages, 16x10 cm./
11999.

1888 Ihre Majestät Kaiserin Augusta Victoria. Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Selle&Kuntze, Potsdam, kis sérülésekkel, 16x10 cm./ 1888 Her Majesty Empress Augusta Victoria. Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Selle&Kuntze, Potsdam, with little damages, 16x10 cm./

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1880 Unser Kaiserpaar. Császári párunk. II. Vilmos (1859-1941) német császár (1888-1918), Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Verlag Eigenth, Berlin, sérült, 16x10 cm./  cca 1880 Our Emperor Couple. II. Wilhelm (1859-1941) Emperor of Germany (1888-1918), Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Verlag Eigenth, Berlin, damaged, 16x10 cm.
12000.

cca 1880 Unser Kaiserpaar. Császári párunk. II. Vilmos (1859-1941) német császár (1888-1918), Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Verlag Eigenth, Berlin, sérült, 16x10 cm./ cca 1880 Our Emperor Couple. II. Wilhelm (1859-1941) Emperor of Germany (1888-1918), Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Verlag Eigenth, Berlin, damaged, 16x10 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1940-1960 2 db jelzett fotó: épületek, MTI-fotó (Balassa Ferenc), hátulján pecséttel jelzett, 9×12 cm; Csinády Dóra táncosnő, Tormai Andor felvétele, fotó, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 12×9 cm
12001.

cca 1940-1960 2 db jelzett fotó: épületek, MTI-fotó (Balassa Ferenc), hátulján pecséttel jelzett, 9×12 cm; Csinády Dóra táncosnő, Tormai Andor felvétele, fotó, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 12×9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz