Festmények és grafikák Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1825706
10197
330
Rudnay jelzéssel: Dombos táj. Olaj, papír, üvegezett keretben, 35×47 cm 1815116
10198
330
Gy. Sándor József (1887-1936): Templomból jövők. Rézkarc, papír, jelezett, 14,5×11 cm 1843850
10199
330
Scheiber jelzéssel: Konflis, pasztell, papír, 26×37 cm 1829734
10200
330
Scheiber jelzéssel: Hölgy fátyollal. Szén, papír, 43×30 cm 1829429
10201
330
Scheiber jelzéssel: Lokomotív, pasztell, papír, 30×42 cm 1844725
10202
330
50000
Schéner Mihály (1923-2009): Öböl. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 1634756
10203
330
Scholler Rezső (1882-?): Jáki templom. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×18 cm 1799378
10204
330
B. Séday Mária (1925-): Vázlat. Filc, papír, jelzett, 21×29 cm 1705139
10205
330
Sidó Géza (?-?): Magnólia. Akvarell, papír, üvegezett keretben, foltos, 30×20 cm 1705133
10206
330
Sidó Géza (?-?): Rózsaszál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, foltos, 24×29 cm 1663847
10207
330
Somlai Vilma (1938-2007): Dunai kikötő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×27 cm 1840243
10208
330
Somlai Vilma (1938-2007): Lent már esik, linó, papír, jelzett, 22×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft