Bolhapiac Tételek száma: 285
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1840020
11360
330
Flea Market
Mutatós lila-fekete nyaklánc, hozzá illő fülbevalópárral 1844425
11361
330
Flea Market
Humoros pajzán plakett, alumínium, kopásokkal, d: 8 cm 1839996
11362
330
Flea Market
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, apró kövekkel, h: 98 cm 1840000
11363
330
Flea Market
Divatnyaklánc, achát kövekkel, h: 88 cm 1791145
11364
330
Flea Market
Bizsu nyakláncok ( 3db), festett üveg, réz 1843150
11365
330
Flea Market
"Tűzoltó készülék" - zománcozott fém tábla, 10×16 cm 1843171
11366
330
Flea Market
3 pár mandzsettagomb és 2 db nyakkendőtű 1843634
11367
330
Flea Market
"A" monogramos acél levélzáró pecsétnyomó, 1,5×1,5 cm, h: 6,5 cm 1843544
11368
330
Flea Market
1842245
11369
330
Flea Market
2 db gyűrű, az egyik ezüst (Ag.), jelzett, méret: 44 ill. 60 1840005
11371
330
Flea Market
Karkötő, ametiszt és achát kövekkel, h: 17,5 cm 1839984
11372
330
Flea Market
Ezüstszínű függő, tenyésztett gyönggyel, h: 2,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft