https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 51

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ausztria 1913. Ferenc Ferdinánd főherceg / Ausztria Adria Kiállítás - Bécs 1913 Al emlékérem, füllel és tűvel. Szign.: R. Marschall (25mm) T:2 / Austria 1913. Erzherzog Franz Ferdinand / Österr. Adria Austellun - Wien 1913 Al commemorative medallion, with ear and needle. Sign.: R. Marschall (25mm) C:XF
31166.

Ausztria 1913. "Ferenc Ferdinánd főherceg / Ausztria Adria Kiállítás - Bécs 1913" Al emlékérem, füllel és tűvel. Szign.: R. Marschall (25mm) T:2 / Austria 1913. "Erzherzog Franz Ferdinand / Österr. Adria Austellun - Wien 1913" Al commemorative medallion, with ear and needle. Sign.: R. Marschall (25mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria 1933. Del-Ka 25 éves Jubileum jelzett Ag emlékérem (16,26g/0.900/35mm) T:2 Austria 1933. Del-Ka 25th Anniversary hallmarked Ag commemorative medal (16,26g/0.900/35mm) C:XF
31167.

Ausztria 1933. "Del-Ka 25 éves Jubileum" jelzett Ag emlékérem (16,26g/0.900/35mm) T:2 Austria 1933. "Del-Ka 25th Anniversary" hallmarked Ag commemorative medal (16,26g/0.900/35mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
5
Ausztria 1975. Bécs 75 bélyegkiállítás ezüstözött fém emlékérme eredeti dísztokban (51x51mm) T:1- Austria 1975. Vienna 75 silver plated metal commemorative medal of stamp exhibition in original case (51x51mm) C:AU
31168.

Ausztria 1975. "Bécs '75" bélyegkiállítás ezüstözött fém emlékérme eredeti dísztokban (51x51mm) T:1- Austria 1975. "Vienna '75" silver plated metal commemorative medal of stamp exhibition in original case (51x51mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria DN Ignaz Seipel - Szövetségi kancellár Br emlékplakett (52x75mm) T:2,2- patina,ph. Austria ND Ignaz Seipel - Federal Chancellor Br commemorative plaque (52x75mm) C:XF,VF patina,edge error
31169.

Ausztria DN "Ignaz Seipel - Szövetségi kancellár" Br emlékplakett (52x75mm) T:2,2- patina,ph. Austria ND "Ignaz Seipel - Federal Chancellor" Br commemorative plaque (52x75mm) C:XF,VF patina,edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria DN Mozart / Szülőháza Salzburgban Zn emlékérem (38mm) T:2,2- Austria ND Mozart / Mozarts birthplace in Salzburg Zn commemorative medallion (38mm) C:XF,VF
31170.

Ausztria DN "Mozart / Szülőháza Salzburgban" Zn emlékérem (38mm) T:2,2- Austria ND "Mozart / Mozart's birthplace in Salzburg" Zn commemorative medallion (38mm) C:XF,VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria DN VEREINTE KRAFT MACHT STARK / NIEDER ÖSTERREICHISCHER GEWERBE VEREIN - GEGRÜNDET 1840 peremen jelzett Ag emlékérem (48,88g/50mm) T:2 hátlapon durva ü.
31171.

Ausztria DN "VEREINTE KRAFT MACHT STARK / NIEDER ÖSTERREICHISCHER GEWERBE VEREIN - GEGRÜNDET 1840" peremen jelzett Ag emlékérem (48,88g/50mm) T:2 hátlapon durva ü.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
9
Jugoszlávia ~1975. Jugoszlávia felszabadítása és fasizmus feletti győzelem 30. évfordulója jelzett Ag emlékérem (4,95g/0.925/24mm) T:2(P) fo. Yugoslavia ~1975. 30th Anniversary - Liberation of Yugoslavia and the Victory over Fascism hallmarked Ag commemorative medal (4,95g/0.925/24mm) C:XF(P) spotted
31172.

Jugoszlávia ~1975. "Jugoszlávia felszabadítása és fasizmus feletti győzelem 30. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (4,95g/0.925/24mm) T:2(P) fo. Yugoslavia ~1975. "30th Anniversary - Liberation of Yugoslavia and the Victory over Fascism" hallmarked Ag commemorative medal (4,95g/0.925/24mm) C:XF(P) spotted

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Mongólia 2006. A Mongol Birodalom nagy kánjai 1206-1368 sárgaréz emlékérem sorozat eredeti tokban (5xklf) T:1 Mongolia 2006. Great Khans of the Mongol Empire 1206-1368 brass commemorative coins in original case (5xdiff) C:UNC
31173.

Mongólia 2006. "A Mongol Birodalom nagy kánjai 1206-1368" sárgaréz emlékérem sorozat eredeti tokban (5xklf) T:1 Mongolia 2006. "Great Khans of the Mongol Empire 1206-1368" brass commemorative coins in original case (5xdiff) C:UNC

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
2
NDK 1974. Berlin - KGST fém emlékérem (60mm) T:2 GDR 1974. Berlin - COMECON metal commemorative medal (60mm) C:XF
31174.

NDK 1974. "Berlin - KGST" fém emlékérem (60mm) T:2 GDR 1974. "Berlin - COMECON" metal commemorative medal (60mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Olaszország 1995. ICID-CIID / Róma jelzett Ag emlékérem (13,5g/29mm) T:2 Italy 1995. ICID-CIID / Rome hallmarked Ag commemorative coin (13,5g/29mm) C:XF
31175.

Olaszország 1995. "ICID-CIID / Róma" jelzett Ag emlékérem (13,5g/29mm) T:2 Italy 1995. "ICID-CIID / Rome" hallmarked Ag commemorative coin (13,5g/29mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
3
Svájc DN Tell Vilmos élete / Tell ugrás ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP felületi karcok Switzerland ND Das Leben des Wilhelm Tell / Tell Sprung silver plated commemorative medallion (40mm) C:PP surface scratches
31176.

Svájc DN "Tell Vilmos élete / Tell ugrás" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP felületi karcok Switzerland ND "Das Leben des Wilhelm Tell / Tell Sprung" silver plated commemorative medallion (40mm) C:PP surface scratches

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Svájc DN Tell Vilmos élete / Tell Vilmos számszeríjjal ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP Switzerland ND Das Leben des Wilhelm Tell / Wilhelm Tell mit armbrust silver plated commemorative medallion (40mm) C:PP
31177.

Svájc DN "Tell Vilmos élete / Tell Vilmos számszeríjjal" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP Switzerland ND "Das Leben des Wilhelm Tell / Wilhelm Tell mit armbrust" silver plated commemorative medallion (40mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz