Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Fordította és bevezetéssel ellátta: Zigány Árpád. Bp.,én.,Magyar Kereskedelmi Közlöny, 568 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
2 Dombóvár helytörtétenével kapcsolatos könyv: László Péter: A Dombóvári Tanítóképző, Dr. Varga Ferencné: Parlano, A dombovári ének-zene tagozatos általános iskola története 1958-2000
Hunfalvy János: A Magyar Birodalom természeti viszonyainak leírása. I. kötet. Pest, 1863, Emich Gusztáv, IV+336 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos. Hiányos, 336. oldalnál véget ér a könyv.
1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, gyűrött lapokkal.
Harkányfürdő története. Szerk.: Dr. Erdődy Gyula. Harkány, 2001, Harkány Város Önkormányzatának Képviselő-testülete. Kiadói kartonált papírkötés, a város polgármesterének szárazbélyegzőjével és aláírásával.