https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 198

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bevezetéssel ellátta Szekfű Gyula. Bp.,1933, Lantos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
15821.

Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bevezetéssel ellátta Szekfű Gyula. Bp.,1933, Lantos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopott.
15822.

Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Ch. Seignobos-Albert Métin: Korunk története 1815-től a világháborúig. Bp.,1921, Világirodalom. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, belül jó állapotban.
15823.

Ch. Seignobos-Albert Métin: Korunk története 1815-től a világháborúig. Bp.,1921, Világirodalom. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Szilágyi Sándor: Felső-vadászi Rákóczy Zsigmond 1622-1652.+Szádeczky Lajos: Kornyáti Békés Gáspár. 1520-1579.+Deák Farkas: Uzoni Béldi Pál. 1621-1679.+Ipolyi Arnold: Bedegi Nyáry Krisztina. 1604-1641. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1886-1887, Méhner Vilmos, 4+183 p.+ 7 t.+4+103 p.+ 12 t.+4+215 p.+15 t.+4+132 p.+8 t. Átkötött félvászon-kötés, a táblák egy részét rossz helyre kötötték be, kissé kopottas borítóval.
15824.

Szilágyi Sándor: Felső-vadászi Rákóczy Zsigmond 1622-1652.+Szádeczky Lajos: Kornyáti Békés Gáspár. 1520-1579.+Deák Farkas: Uzoni Béldi Pál. 1621-1679.+Ipolyi Arnold: Bedegi Nyáry Krisztina. 1604-1641. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1886-1887, Méhner Vilmos, 4+183 p.+ 7 t.+4+103 p.+ 12 t.+4+215 p.+15 t.+4+132 p.+8 t. Átkötött félvászon-kötés, a táblák egy részét rossz helyre kötötték be, kissé kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Ókori lexikon I-II. kötet. Szerk.: Pecz Vilmos. Bp.,1902-1904, Franklin-Társulat. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.
15825.

Ókori lexikon I-II. kötet. Szerk.: Pecz Vilmos. Bp.,1902-1904, Franklin-Társulat. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. kötet. Bp., 1935-1936, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második, bővített kiadás. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotban.
15826.

Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. kötet. Bp., 1935-1936, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második, bővített kiadás. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy Képes Világtörténet. Szerk.: Marczali Henrik. 1-12. köt. Bp.,é.n., Franklin-Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas gerinccel, a 2. kötet gerince sérült, az 5. kötet hiányzik.
15827.

Nagy Képes Világtörténet. Szerk.: Marczali Henrik. 1-12. köt. Bp.,é.n., Franklin-Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas gerinccel, a 2. kötet gerince sérült, az 5. kötet hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Szinay Sándor: II. József. Ébresztő Népszerű Tudományos Füzetek XI. kötet. Bp., 1912, Világosság Rt., 30+2 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval.
15828.

Szinay Sándor: II. József. Ébresztő Népszerű Tudományos Füzetek XI. kötet. Bp., 1912, Világosság Rt., 30+2 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott gerinccel.
15829.

Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Ipolyi Arnold: Magyar mythologia. I. köt. Bp., 1929, Zajti Ferenc, IV+335+2 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés. Csak I. kötet.
15830.

Ipolyi Arnold: Magyar mythologia. I. köt. Bp., 1929, Zajti Ferenc, IV+335+2 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés. Csak I. kötet.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Kalmár Antal: - - könyve. Beksics Gusztáv történet- és közjogírása című elkobozott küönyv második kiadása. Bp.,1903, Rényi Károly, 395 p. Átkötött papírkötésben, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták, a borító kopott, foltos, hat lap kijár, két lap fűzése laza, részben kijár, hiányos.   A könyv első kiadását elkobozták, és szerzője felségsértés miatt hat havi börtönbüntetést kapott.
15831.

Dr. Kalmár Antal: - - könyve. "Beksics Gusztáv történet- és közjogírása című elkobozott küönyv második kiadása." Bp.,1903, Rényi Károly, 395 p. Átkötött papírkötésben, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták, a borító kopott, foltos, hat lap kijár, két lap fűzése laza, részben kijár, hiányos. A könyv első kiadását elkobozták, és szerzője felségsértés miatt hat havi börtönbüntetést kapott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Az államalapító. Szerk.: Kristó Gyula. Bp.,1988, Zrínyi. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15832.

Az államalapító. Szerk.: Kristó Gyula. Bp.,1988, Zrínyi. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
6

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz