Könyvek: Történelem

Tételek száma: 198

Magyar történelmi fogalomtár I-II. Szerk.: Bán Péter. Bp., 1989, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15797.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15798.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15799.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Hérodotosz: A görög-perzsa háború. Fordította: Muraközi Gyula. Az utószót írta: Hegyi Dolores. A jegyzeteket Győry Hedvig és Hegyi Dolores írta. Sapientia Humana. Bp.,2000, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15800.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15801.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Gergely Jenő: A pápaság története. Bp., 1982, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóban, szövegközti illusztrációkkal.
15802.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sorsdöntések (szerk.: Gerő András). Budapest, é. n., Göncöl Kiadó. Térképmelléklettel. Kiadói kartonált papírkötésben.
15803.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Gróf Zichy Ladomér: A tatárjárás Magyarországon. Veszprémvármegye multja 2. Pécs, 1934, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt., 111 p. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval.
15804.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ladányi Gedeon: A magyar nemzet történetei rövid kivonatban. Debrecen, 1870, Telegdi János, 138 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült hátsó szennylappal, foltos, az utolsó lap hiányzik.
15805.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Zádori Ev. János: A római katakombák. Pest, 1868, Emich Gusztáv, 185+3 p.+9 fametszetű t. (1 kihajtható.) Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, foltos címlappal, rajta névbejegyzéssel.
15806.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Harald Nissen-Monica Aase: Segl i Univeristetsbiblioteket i Trondheim. Seals in the University Library of Trondheim. Trondheim,1990,Tapir Forlag. Kiadói papírkötés, svéd és részben angol nyelven.
15807.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Gosztonyi Péter: 1956. A magyar forradalom története. Fekete-fehér fotókkal. München,1981,Ujváry Griff Verlag. Kiadói papírkötés. Első kiadás. Emigráns kiadás.
15808.

Gosztonyi Péter: 1956. A magyar forradalom története. Fekete-fehér fotókkal. München,1981,Ujváry "Griff" Verlag. Kiadói papírkötés. Első kiadás. Emigráns kiadás.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft