Könyvek: Történelem

Tételek száma: 198

Robert Conquest: Kegyetlen évszázad. Fordította: Árokszállási Zoltán. Bp., 2003, XX. Század Intézet. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16574.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Katona István- Romsics Imre A kalocsai érseki egyház története 1. Amely a mohácsi vereség előtti kalocsai érsekeket öleli fel, földrajzi bevezetéssel ugyanezen egyházmegye régi lakóiról és jelenlegi plébániáiró. Kalocsai Múzeumbarátok Köre (Kalocsa) , 2001
16575.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gáspár Sándor, Zsadányi Oszkár (szerk.): Újjáépítő Magyarok. Az országépítés három esztendeje. Budapest, én., Kossuth Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 710 p. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon kötés. Fazekas Péter, Gádor Emil, Gyarmathy Tihamér, Martyn Ferenc, W. Pintér József, Ruzicskay György, Varsányi Pál, Zádor István rajzaival. Kissé kopott
16576.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Berkovits Ilona: Az esztergomi Ulászló-Graduale. Bp., 1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.
16577.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Torboszlói Bereczky Zsigmond: Rákóczy-emlék. Szemelvények II. Rákóczy Ferenc életéből. Bp., 1905, Krammer és Erhardt Könyvnyomdája, 31 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos.
16578.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16579.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16580.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16581.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16582.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16583.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Molnár Erik: A magyar társadalom története az Árpádoktól Mohácsig. Bp.,1949, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borító szélekkel.
16584.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
16585.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft