https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 88

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Földvári György: Táltosháton. Rajzolta: Őszi Zoltán. Szemigszőr kapitány történetei 2. rész. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
17284.

Földvári György: Táltosháton. Rajzolta: Őszi Zoltán. Szemigszőr kapitány történetei 2. rész. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Földvári György: Tücsök az óceánon. Rajzolta: Őszi Zoltán. Szemigszőr kapitány történetei. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső borítón kisebb gyűrődéssel.
17285.

Földvári György: Tücsök az óceánon. Rajzolta: Őszi Zoltán. Szemigszőr kapitány történetei. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső borítón kisebb gyűrődéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Az elrabolt királykisasszony. Bukovinai székely népmese. Elek Lívia rajzaival. Bp.,1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17286.

Az elrabolt királykisasszony. Bukovinai székely népmese. Elek Lívia rajzaival. Bp.,1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Vegyes mese könyv tétel, 8 db:  Hófehérke és a hét törpe, A három kismalac, Noé bárkája, Hamupipőke, Csipkerózsika. hn., é.n, Anno Kiadó. Kiadói papírkötés. Kifestő könyvek, kiszínezetlen állapotban.  Játszunk Csipkerózsikával. Disney Hercegnők. Foglalkoztató könyv. Bp.,2006, Egmont. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  Lendvai Klári: Elefáni és barátai az új világért. Rajzok Glatz Marietta. Bp.,1997, Semic Interprint Kft. Kiadói papírkötés, egy oldalon kisebb színezéssel. Télapó kifestő. hn.,én., Graph-Art Kft. kiadói papírkötés, egy oldalt kiszíneztek.
17287.

Vegyes mese könyv tétel, 8 db: Hófehérke és a hét törpe, A három kismalac, Noé bárkája, Hamupipőke, Csipkerózsika. hn., é.n, Anno Kiadó. Kiadói papírkötés. Kifestő könyvek, kiszínezetlen állapotban. Játszunk Csipkerózsikával. Disney Hercegnők. Foglalkoztató könyv. Bp.,2006, Egmont. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Lendvai Klári: Elefáni és barátai az új világért. Rajzok Glatz Marietta. Bp.,1997, Semic Interprint Kft. Kiadói papírkötés, egy oldalon kisebb színezéssel. Télapó kifestő. hn.,én., Graph-Art Kft. kiadói papírkötés, egy oldalt kiszíneztek.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Dala László: Tüzet viszek. Zsoldos Vera rajzaival.+Rigó Béla-Szergej Kurepov: És akkor Szergej...Irsa Katalin rajzaival. Bp.,1983-1985,Móra. Kiadói kartonált papírkötésben.
17288.

Dala László: Tüzet viszek. Zsoldos Vera rajzaival.+Rigó Béla-Szergej Kurepov: És akkor Szergej...Irsa Katalin rajzaival. Bp.,1983-1985,Móra. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Grimm mesék. A suszter manói, Csipkerózsika, Holle anyó,Hófehérke. Rajzolta: Bakai Piroska, Füzesi Zsuzsa. Összeállította és szerkesztette: Marosiné Horváth Erzsébet. Bp.,1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
17289.

Grimm mesék. A suszter manói, Csipkerózsika, Holle anyó,Hófehérke. Rajzolta: Bakai Piroska, Füzesi Zsuzsa. Összeállította és szerkesztette: Marosiné Horváth Erzsébet. Bp.,1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes könyvtétel, 4 db: Hans Fallada: Mese a hűséges sünöcskéről. Würtz Ádám rajzaival.+Dala László: Mit mesélnek a hegyek? Szecskó Péter rajzaival+Megay László: Könyves könyv. Rékassy Csaba rajzaival.+Bolgár György: Híd a folyó felett. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1976-1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, az egyik foltos.
17290.

Vegyes könyvtétel, 4 db: Hans Fallada: Mese a hűséges sünöcskéről. Würtz Ádám rajzaival.+Dala László: Mit mesélnek a hegyek? Szecskó Péter rajzaival+Megay László: Könyves könyv. Rékassy Csaba rajzaival.+Bolgár György: Híd a folyó felett. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1976-1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, az egyik foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Barbara Cork-Helen Gilks: Az erdő könyve. Fordította: Méry Zsuzsa. Usborne Természetbúvár könyvek. Bp.,1990, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
17292.

Barbara Cork-Helen Gilks: Az erdő könyve. Fordította: Méry Zsuzsa. Usborne Természetbúvár könyvek. Bp.,1990, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Mítoszok és legendák, 2 db:  A. Quesnel-J.-M. Ruffieux-J.-J. és Y. Chagnaud: Egyiptom. Fordította: Sarkadi Ilona. Mítoszok és legendák. Bp.,1991,Lilliput-Gulliver. Kiadói kartonált papírkötés.  Gilles Ragache-Marcel Laverdet: Amerika. Fordította: Kristóf Ildikó. Bp.,1994, Lillput. Kiadói kartonált papírkötés, javított kötéssel.
17293.

Mítoszok és legendák, 2 db: A. Quesnel-J.-M. Ruffieux-J.-J. és Y. Chagnaud: Egyiptom. Fordította: Sarkadi Ilona. Mítoszok és legendák. Bp.,1991,Lilliput-Gulliver. Kiadói kartonált papírkötés. Gilles Ragache-Marcel Laverdet: Amerika. Fordította: Kristóf Ildikó. Bp.,1994, Lillput. Kiadói kartonált papírkötés, javított kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Baktay Ervin: Jancsi nyeregbe száll Ifjusági regény. Budapest, [1940.] Révai. 383 p. Kiadói, festett egészvászon-kötésben.
17294.

Baktay Ervin: Jancsi nyeregbe száll Ifjusági regény. Budapest, [1940.] Révai. 383 p. Kiadói, festett egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Világszép mesék. Fordította: Szakonyi Zsófia, Nánay Fanni. Pécs,2007, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
17295.

Világszép mesék. Fordította: Szakonyi Zsófia, Nánay Fanni. Pécs,2007, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Walt Disney A teknősbéka és a nyúl. A Walt Disney studio szövegével és képeivel. Ford. Altay Margit.  Bp. (1943.) Palladis 43 l. 6 t. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.
17296.

Walt Disney A teknősbéka és a nyúl. A Walt Disney studio szövegével és képeivel. Ford. Altay Margit. Bp. (1943.) Palladis 43 l. 6 t. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz