Szántó Tibor: A betű I-II. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Lándor Tivadar- Gerő Ödön-Londesz Elek: Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. A Pesti Napló ajándéka. [Bp, 1902, Athenaeum], 1t.+76 p.+30 t. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az elülső szennylap, a címlap, Zichy Mihály levél facsimile, 9 tábla hiányzik, egy tábla rossz helyen van, a hátsó szennylap szakadozott.
Görög ékszerek. Angol-görög nyelvű kiállítási kalauz. Bp.,2003, Szépművészeti Múzeum. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadó papírkötés./
Greek Jewellery. Exhibiton guide. In English and Greek language. With colourful photos. Paperbinding.
Kun Imre: Harminc év művészek. Egy hangversenyrendező naplója. Bp., 1960, Zeneműkiadó Vállalat. A szerző dedikációjával. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Luxemburgi Zsigmond. Művészet és kultúra 1387-1437. Sigismundus-Rex et Imperator. Kiállítási katalógus. Szerk.: Körber Ágnes. Bp.,2006, Szépművészeti Múzeum, (Alföldi Nyomda), 96 p. Kiadói papírkötés.