Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 194

16668.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1887, Révai, 8+251+5 p.+15 t. (Műmellékletek.) Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. A kötetben Munkácsy Mihály, Benczur Gyula, Zichy Mihály, Mészöly Géza, Jankó János, Aggházy Gyula és mások illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, javított gerinccel, foltos, nagyrészt hiányzó hártyapapírokkal.
16669.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16670.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Radics Vilmos-Ritter Aladár: Laptervezés, tipográfia. Bp.,1975, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16671.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
B. Nagy Margit: Stílusok, művek, mesterek. Művészettörténeti tanulmányok. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16672.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dávid László: A középkori Udvarhelyszék művészeti emlékei. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, a papír védőborító gerincén kis szakadással.
16673.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szacsvay Éva: Üvegképek. Catalogi Musei Ethnographiae. Bp.,1996, Néprajzi Múzeum-Vízió Művészeti Alkotóközösség. Kiadói papírkötésben.
16674.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1976 Szántó Piroska album, 12 db színes ofszet, teljes, sérült papír mappában, 40×28 cm
16675.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Eva Besnyő n halve eeuw werk. 1982, Feministische Uitgeverij Sara. + kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16676.

Eva Besnyő 'n halve eeuw werk. 1982, Feministische Uitgeverij Sara. + kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16677.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16678.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16679.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft