Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 458

18842.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Juhász Gyula: Fiatalok, még itt vagyok! Versek. Szeged, 1935, Magyar Téka. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
18843.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
18844.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Thomas Mann: Halál Velencében. Novella. Lányi Viktor fordítása. A borítót Major Henrik rajzolta. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 109+3 p. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült gerinccel. Első kiadás.
18845.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész képeivel. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, Hátsó borító erősen foltos.
18846.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
18847.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló, XLVIII+144 p.+ 8 t. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval és gerinccel.
18848.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Nagy Endre: A mágocsi csirkék. Bp., Lampel. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban + Bálint György: Az idő rabságában. Bp., Viktória. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban. + Vidor Marcel: Fizimiska. Bp., 1942. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
18849.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Fenyő László: Őszi kávéház. Bp.,(1936),Nyugat,(Hungária-ny.), 77+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
18850.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
18851.

Kikiáltási ár:
800 Ft
18852.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Koppány Zsolt: Morbusz és Hungarikum. Dedikált! Bp., 2007. Napkút.
18853.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft