Szász Endre (1926-2003): Hollóházi porcelán falitányér. limitált példá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/329/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~500007/Szasz-Endre-1926-2003-Hollohazi-porcelan-falitanyer-limitalt-peldanyszamu-sorszamoz~II1838651
1838651
11207
329
Leírás: Szász Endre (1926-2003): Hollóházi porcelán falitányér. limitált példányszámú, sorszámozott,aláírt. Sérült. Kézzel festett, jelzett, d: 30,5 cm/ Chinaware limited edition porcelain. Signed
: vörös_iván