1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Kispesti porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 24 cm + Porcelán kisváza, matricás, jelzés nélkül, kis kopásokkal, kis lepattanással, m: 11,5 cm