Porcelán Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1835881
11176
329
Herendi Viktória mintás tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:21 cm 1835051
11177
329
Herendi Viktória mintás bonbonniere rózsán apró lepattanásokkal, kézzel festett, jelzett. d:9 cm, m 8 cm 1835954
11178
329
Herendi porcelán kézzel festett tálka. 10x7,5 cm 1835075
11179
329
1940 Debrecen címerével díszített Herendi porcelán tálka, Kézzel festett, egy apró lepattanással 7x8 cm 1837733
11180
329
4800
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12,5×10×6 cm 1776319
11181
329
Herendi virág mintás nagy tál, kézzel festett, jelzett, kopott, 40×31 cm 1787945
11182
329
Herendi Eton mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 27 cm 1818784
11183
329
Herendi tál ( 2 db), kézzel festett, jelzett, egyiken máz hibával, d:27 cm, 36×27 cm 1821162
11184
329
Herendi Apponyi mintás bobonier, kézzel festett, jelzett, enyhén kopott, d: 14,5 cm, m:9 cm 1811265
11185
329
Herendi virág mintás porcelán mélytányér, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, d: 22 cm 1781467
11186
329
Herendi Viktória mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:11 cm 1807584
11187
329
Zsolnay búzavirágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, vízkőnyomokkal, d: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: