Nyomtatványok Tételek száma: 204
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1737377
12925
329
3200
Printed Materials
1934 Tanu VII.-VIII. száma. Németh László kritikai folyóirata. Kecskemét + Németh László: Ember és szerep. Kecskemét, 1934, Tanu Kiadás. Első kiadás! Egybekötve, Egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel. 1835417
12926
329
Printed Materials
1934-1967 Vegyes nyomdászattal kapcsolatos tétel, összesen 5 db; 3 db Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének jelentése, 2 db Ex Libris 1833553
12927
329
Printed Materials
1934-1935 Philips rádiókészülékek reklámprospektusa, leírással 1796297
12928
329
Printed Materials
1934 Uj Idők. XL évfolyam második fele bekötve Szerk.: Herczeg Ferenc. Félvászon-kötésben 1728053
12929
329
Printed Materials
1934 Eternit-közlemények. I. évf. 2-3. sz. 1934. június-szeptember. 2 szám. Bp., Eternit Művek Hatschek Lajos, Athenaeum-ny, 8+8 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, az egyik kissé foltos, kissé szakadt. 1775278
12930
329
Printed Materials
1934 Orvosi hetilap, 1934. 78. évf. 1-52. szám. Szerk.: Vámossy Zoltán. Bp.,1934, Centrum,VIII+2+1214+2 p. Kopottas félvászon-kötésben, rengeteg korabeli reklámmal. 1573067
12931
329
Printed Materials
cca 1935 A Jelenkor. Társdalmi, politikai és kulturális, antifasiszta lap. Szerk.: Katona Jenő. újság 13 db szórványszáma 1810519
12932
329
Printed Materials
1936-1944 Vegyes újság tétel, Győri Szemle 1936. 4-7.,8-9. számok, Dunántúli Szemle 1941. 6.,1942. 5-6., 1943. 1-2.,5-6.,1944. 1-2. számok, Vasi Szemle 1936.1-2.,3.,5-6.,1-2.,4. számok, összesen: 12 db, változó állapotban. 1802426
12933
329
Printed Materials
1936 Miskolci kirakat - Borsodi panoráma. Szerk.: Fazekas Sámuel. Borítólap, illusztrációk és grafikai elrendezés: Czókoly István. Miskolc, 1936, Ludvig István-ny., 96 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással. 1802437
12934
329
Printed Materials
1936 Magyar folyamhajózási évkönyv 1936. Szerk.: Simkovics Sándor. Kiadja a Magyar Kir. Folyam és Tengerhajózási Rt. XI. évf. Bp.,"Pátria", 286 p.+1 kihajtható ábra. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban. 1836756
12935
329
Printed Materials
cca 1936 KÖSZ: Katolikusok Támogassák Egymást reklámos füzet 36p. 1788953
12936
329
Printed Materials
1936 Uj Idők. XLII évfolyam bekötve Szerk.: Herczeg Ferenc. Kissé laza félvászon-kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft