Nyomtatványok

Tételek száma: 204

1900 Kolozsvár, Az Erdélyi Kárpát Egyesület felhívása pezsgőgyártás támogatására
12853.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12854.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12855.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1880 Souvenir von Franzensbad, leporelló látképekkel, kissé vetemedett, laza bőrkötésben, Verlag von Kobrtsch & Gschihay
12856.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12857.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1903 Przsevalszkij-ló. Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 25. tábla, sarkainál tűnyomok és kis szakadás, 44,5x59 cm / Urwildpferd horse, chromolithography, with small tear, pinholes, 44,5x59 cm
12858.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1903 Jütland ló. Otto Eerelman és Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 27. tábla. kissé foltos, sarkainál tűnyomok, 44x59 cm / Jütländer horse, chromolithography, with small water stain, pinholes, 44x59 cm
12859.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
12860.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1904 Bp., Természettudományi Közlöny XXXVI. kötet, 413-424. füzet, kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel
12861.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1907-1916 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az Ethnographia melléklete. 1907-1916, VIII-XVII. évfolyam. Az 1914-es XV. évfolyam hiányzik. Összesen 8 évfolyam, 19 kötetben. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Bp.,1907-1916, Magyar Nemzeti Múzeum, (Hornyánszky Viktor-ny.),4+316 p.+ 3 t. (színes)+4+224 p.+3 t.(színes)+IV+252 p.+25 t. (2 színes)+4+276 p.+8 t.(1 színes)+4+308 p.+4 t. (4 színes, 1 kihajtható)+1 kihajtható térkép+280+4 p.+ 2 t.(színes)+372+IV p.+5 t. (színes)+2+160 p.+1 kihajtható térkép+168 p. Egészoldalas és szövegközti ábrákkal, fényképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, változó állapotban, részben szétvált kötéssel (8 füzet) és a borítók egy része elvált a kötéstől, néhány kijáró lappal, a XVI. évfolyam lapjai foltosak, nagyrészt felvágatlan lapokkal. Rengeteg érdekes írással.
12862.

1907-1916 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. 1907-1916, VIII-XVII. évfolyam. Az 1914-es XV. évfolyam hiányzik. Összesen 8 évfolyam, 19 kötetben. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Bp.,1907-1916, Magyar Nemzeti Múzeum, (Hornyánszky Viktor-ny.),4+316 p.+ 3 t. (színes)+4+224 p.+3 t.(színes)+IV+252 p.+25 t. (2 színes)+4+276 p.+8 t.(1 színes)+4+308 p.+4 t. (4 színes, 1 kihajtható)+1 kihajtható térkép+280+4 p.+ 2 t.(színes)+372+IV p.+5 t. (színes)+2+160 p.+1 kihajtható térkép+168 p. Egészoldalas és szövegközti ábrákkal, fényképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, változó állapotban, részben szétvált kötéssel (8 füzet) és a borítók egy része elvált a kötéstől, néhány kijáró lappal, a XVI. évfolyam lapjai foltosak, nagyrészt felvágatlan lapokkal. Rengeteg érdekes írással.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1907 Sanatorium Naptár. Bp., József Királyi Herceg Sanatorium Egyesület. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, javított kötéssel.
12863.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1907 Könyves Kálmán Magyar Műkiadó R.T. műlapkiadványainak jegyzéke) Kiváló műlapok jegyzéke. I. - II. : I. rész - Szentképek. II. rész: Történelmi arcképek és domborművek. Hornyászky nyomda. Első lap elvált
12864.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft