1943 Dr. Bárczay János: Beszámoló az országos árvízvédelmi kormánybiztos 1942-43. évi működéséről. Bp.,1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.+A beszámoló megküldésekor mellékelt üdvözlő kártya, Bárczay János aláírásával.
1948-1989 Magyar Nemzet 15 száma, benne a kor híreivel, közte a 1989-es romániai felkelés és Ceausescu bukásának, az éleződő Iraki-Kuvaiti ellentét híreivel, változó állapotban.
1956 Hadtörténeti közlemények. III. évf. 1-4. sz. Bp., Katonai Kiadó, (Vörös Csillag Nyomda-ny.), 242+2+210+4+381+3 p. Aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel, laza fűzéssel. Benne számos érdekes tanulmánnyal, közte: Kumorovitz L. Bernát: A magyar zászló és nemzeti színeink múltja.