1 200 Ft
cca 1900 Várady Albert (1870-?) huszár százados, később ezredes, a m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezredből, keményhátú fotó, Varasd, Artur Kulćar műterme, picit kopott, picit foltos, 10x6 cm./ cca 1900 Albert Várady hussar captain, later colonel, from the 10th Varazdin Honved Hussars, board photo, Varazdin, Artur Kulćar, little bit worn, little bit spotty, 10x6 cm.