Metszetek

Tételek száma: 74

cca 1850 János, szász király nagyméretű kőnyomatos portréja. Hanns Hanfstaengl jelzett kőrajza. / cca 1850 Large lithographic image of Saxon king Johann Hanns Hanfstaengl signed. (Some stains at the edges 37x50 cm.
11024.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
11025.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
11026.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1853 Jacques-Charles Dupont de lEure (1767-1855) francia jogász, politikus nagyméretű kőnyomatos portréja. Maurin litográfiája / 1853 Jacques-Charles Dupont de lEure French lawyer and statesmans large lithographic image. page size: 30x37 cm
11027.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1853 Juan Donoso Cortés, marqués de Valdegamas (1809-1853) spanyol államférfi, teoretikus nagyméretű kőnyomatos portréja./ Juan Donoso Cortés, marqués de Valdegamas (1809.1853) Spanish politican, theoretics large lithographic image. image size: 27x34 cm
11028.

1853 Juan Donoso Cortés, marqués de Valdegamas (1809-1853) spanyol államférfi, teoretikus nagyméretű kőnyomatos portréja./ Juan Donoso Cortés, marqués de Valdegamas (1809.1853) Spanish politican, theoretic's large lithographic image. image size: 27x34 cm

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
11029.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
11030.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11031.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
cca 1830 Johann Schönberg (1780-1863) : Érkezés a vadászatra. Színezett rézmetszet, foltos papír, üvegezett keretben, 36×48 cm
11032.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Jean-Baptiste Lamarck, festmény után készült acélmetszet-heliogravűr, papír, jelzett, 27×21 cm
11033.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Mária Anna Carolina királyné portréja, rézmetszet, papír, 27×19,5 cm
11034.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Murillo után: Bartolomé Esteban Murillo portréja, litográfia, papír, jelzett, feliratozva, 27×19,5 cm
11035.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft