Kerámiák Tételek száma: 41
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1837748
11135
329
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri fekete rigó, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 9,5 cm 1810578
11136
329
Art-ceramics
Csángóföldi, lészpedi kerámia korsó. Festett, mázas, 31 cm 1803785
11137
329
Art-ceramics
Kislány festett kerámia, jelzett (MW), hibátlan, malacos só-bors szóró, jelzett (Máté), m:17 cm, m:6 cm(2×) 1801243
11138
329
Art-ceramics
Iparművészeti vállalatos kerámia falikép, jelzett, hibátlan, 17×14 cm 1801297
11139
329
Art-ceramics
Kati jelzéssel: Lány virággal, mázas kerámia figura, hibátlan, apró lepattanással, m: 20 cm 1783935
11140
329
Art-ceramics
Gazdagon díszített vadászmotívumos mázas kerámia korsó, jelzett, rókás fogantyúval, fém fedéllel, apró kopásokkal, m: 28 cm 1695407
11141
329
Art-ceramics
Levélmintás kerámia pálinkás pohár, kézzel festett, lepattanással, m: 6,5 cm, d: 6,5 cm + virágmintás kerámia hordó, kézzel festett, hajszálrepedésekkel, m: 32,5 cm 1813666
11142
329
Art-ceramics
"Nyírerdő" mázas kerámia kulacs, hibátlan, m: 20 cm 1776134
11143
329
Art-ceramics
Pazsu kerámia, balerina, kézzel festett máza kerámia, jelzett, kis máz hibákkal, m: 18 cm 1781374
11144
329
Art-ceramics
Jelzett, kerámia falikép, karcolt, hibátlan, 35×11,5 cm 1811291
11145
329
Art-ceramics
Mezőgazdasági jelenetekkel díszített kerámia fali kép, jelzett, hibátlan, 26,5×19 cm 1811384
11146
329
Art-ceramics
Barna mázas kerámia kanna 6 db csészével, hibátlanok Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft