Gulyás László (1960-): Lovak. Rézkarc (24/100), papír, üvegezett keret... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/329/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gulyas-Laszlo-1960-Lovak-Rezkarc-24100-papir-uvegezett-keretben-jelzett-8C3979-5-cm~II1833686
1833686
10097
329
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Gulyás László (1960-): Lovak. Rézkarc (24/100), papír, üvegezett keretben, jelzett, 8×9,5 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: