Csohány Kálmán (1925-1980): Férfi fákkal. Rézkarc, papír, jelzett, 39×... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/329/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Csohany-Kalman-1925-1980-Ferfi-fakkal-Rezkarc-papir-jelzett-39C39729-cm~II1832868
1832868
10048
329
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Csohány Kálmán (1925-1980): Férfi fákkal. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: