5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
1934-1936 Selmeczi Lenke (?-?): Art deco, magyaros minta és ruhatervek, 10 db, akvarell-ceruza, jelzett, egy-két lapszél foltos, egy lapszél szakadozott, 23x37 cmx10.